lorem ipsum sit dolor ans a quest for design lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. in nisl enim, placerat et ultrices id, egestas a auge. donec iaculis iaculis aliqam. donec bibendum rhoncus.

Onaranlar Kulübü X Red Bull Basement ile Café Reparo

Onaranlar Kulübü X Red Bull Basement ile Café Reparo

Yeni neslin teknoloji girişimcilerini, hackerlarını, kod yazarlarını destekleyen Red Bull Basement programı ile birlikte başlattığımız Cafe Reparo ile 2019 yılı boyunca İstanbul’daki çeşitli etkinliklerde yer alarak katılımcıların bozuk eşyalarını gönüllü ekibimizle birlikte onardık. Cafe Reparo ile atıl ve bozulmuş elektronik eşyaları yeniden hayata döndürmek üzere kurguladığımız bir onarım seansı olarak gerçekleşmekte.

Design -Trak tasarım ekibi tarafından eski bir el arabasından dönüştürülmüş onarım aracında yer alan 3D yazıcı, el aletleri, elektronik prototipleme aletleri ile gün boyu gelen katılımcıların el süpürgesi, kahve makinesi, şarj kablosu, harici batarya gibi bozuk eşyalarını onardık.

Tarih

2019

Yer

Marketing Meetup (Volkswagen Arena), Boğaziçi Üniversitesi (Red Bull Basement Festival), Festtogether (Küçükçiftlik Park)

Kategori:

Onarma Atölyeleri

Tags:

cafe reparo, kent hackleme, kent müdahalesi, kente müdahale, OK, onaranlar kulübü, onarma atölyesi, sokak sanatı, street art, urban art, urban hacking