lorem ipsum sit dolor ans a quest for design lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. in nisl enim, placerat et ultrices id, egestas a auge. donec iaculis iaculis aliqam. donec bibendum rhoncus.

Fırat Neziroğlu ile Dokuma Atölyesi [Nike: Play Inside]

Nike ile Evde Hareket: Fırat Neziroğlu ile Dokuma Atölyesi

Nike’ın başlattığı evde hareket serisinin ikinci atölyesinde, uluslararası dokuma ustası ve Onaranlar Kulübü üyesi Fırat Neziroğlu’yla bir araya gelerek atık kumaşlardan muhteşem bir dokuma atölyesi gerçekleştirdik. Yürütücülüğünü Fırat’ın yaptığı tasarım atölyemiz; Nike’ın desteği, katılımcıların ilgisi ve ev sahibi onaran Doğukan’ın uygulamasıyla dolu dolu 1 saat sürdü. 

Eski t-shirt’ler, artık kullanılmayan çoraplar gibi atık tekstil ürünleriyle birbirinden yaratıcı tasarımlar hayat buldu. Senin de kenarda köşede, artık kullanmadığın t-shirt’lerin, çorapların, havluların varsa Instagram profilimize gidebilir ve atölyeyi izleyerek ileri dönüşüm hareketine katkıda bulunabilirsin!

info

Tarih

20 Mayıs 2020

Yer

Instagram Canlı Yayın

Kategori:

Dijital Atölyeler

Tags:

kent hackleme, kent müdahalesi, kente müdahale, OK, onaranlar kulübü, sokak müdahalesi, sokak sanatı, sokak yerleştirmesi, street art, urban art, urban hacking