lorem ipsum sit dolor ans a quest for design lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. in nisl enim, placerat et ultrices id, egestas a auge. donec iaculis iaculis aliqam. donec bibendum rhoncus.

Sebahat Karcı ile Kağıt Atölyesi [Nike: Play Inside]

Nike’ın başlattığı evde hareket atölye serisi için kağıt katlama sanatçısı ve aynı zamanda canımız Onaranlardan Sabahat Karcı ile çok keyifli bir dijital atölye gerçekleştirdik. Instagram üzerinden canlı yayın yaparak gerçekleştirdiğimiz kağıt katlama atölyesinde atık kağıtlardan, kartonlardan, dergi yapraklarından çiçek ve saksı yaptık. 

Yürütücülüğünü Sebahat’in, ev sahipliğini ise Onaranlar Kulübü’nden Ufuk’un yaptığı bu güzel atölyede, değişen ortam koşullarına rağmen bir araya gelmeden de üretime devam edebileceğimizi deneyimlemiş olduk. Hem yetişkinler, hem de çocuklar için düzenlediğimiz ve ortaya muhteşem tasarımlar çıkan atölyemizi IG TV’den izleyebilir, yaptığın tasarımları bizimle paylaşabilirsin. 

info

Tarih

Mayıs 2020

Yer

Instagram Canlı Yayın

Kategori:

Dijital Atölyeler

Tags:

kent hackleme, kent müdahalesi, kente müdahale, nike evde hareket, nike play inside, OK, onaranlar kulübü, sokak müdahalesi, sokak sanatı, sokak yerleştirmesi, street art, urban art, urban hacking