lorem ipsum sit dolor ans a quest for design lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. in nisl enim, placerat et ultrices id, egestas a auge. donec iaculis iaculis aliqam. donec bibendum rhoncus.

Onaranlar Kulübü X Kendine Has ile Dijital İleri Dönüşüm Atölyesi

Onaranlar Kulübü olarak pandemi sürecinde dışarı çıkmadığımız için atölyelerimizi dijital ortama taşıma kararı aldık. Evden de üretmenin mümkün olduğu düşüncesiyle yola çıktık ve Kendine Has’ın desteğiyle ilk dijital ileri dönüşüm atölyemizi gerçekleştirdik. Toplamda 20 Onaran katılımcı ve 2 Onaran atölye yürütücüsüyle artık kullanılmayan plastik kasalardan sehpa yaptık. 

Katılımcı Onaranlara atölye öncesinde hijyen kurallarına uyarak eski kasaları ve sehpa yapımı için gerekli olan malzemeleri gönderdik. Atölye sonunda ortaya birbirinden yaratıcı tasarımlar çıktı. Plastik kasaları ileri dönüştürmemizde bize daima destek olan Kendine Has’a ve canımız Onaranlara teşekkürlerimizi sunarız!

info

Tarih

21 Nisan 2020

Uygulama Alanı

Zoom (Online)

Kategori:

Dijital Atölyeler

Tags:

ileri dönüşüm, kent hackleme, kent müdahalesi, kente müdahale, OK, onaranlar kulübü, sokak müdahalesi, sokak sanatı, sokak yerleştirmesi, street art, upcycling, urban art, urban hacking