lorem ipsum sit dolor ans a quest for design lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. in nisl enim, placerat et ultrices id, egestas a auge. donec iaculis iaculis aliqam. donec bibendum rhoncus.

Onaranlar Kulübü X Istanbul Comics & Art Festival

2016 yılında gerçekleştirilen Istanbul Comics and Art Festival‘in düzenlediği Urban Hacking etkinliği kapsamında biz de Onaranlar Kulübü olarak Moda’daki yağmur borularının üzerine Bart, Batman ve Hulk figürleri yerleştirdik. Bunun dışında etkinlikte alanında Onaranlar Kulübü booth’umuz vardı. Burada OK gönüllüleri ve bizlerle tanışmak isteyenlerle buluştuk, o güne kadar yaptığımız çeşitli işlerin küçük mock-up’larını gösterdik. Ayrıca alana kurduğumuz 3D printer ile üretimleri nasıl yaptığımızı gösterdik. 

Moda’da yaptığımız sokak işlerinin örneklerini standımıza taşıdık. Kulüp üyelerimizden canımız Gülfem Boke’nin kulübümüz için tasarladığı 3D print saksılarını da ilk kez burada sergiledik.

info

Tarih

2016

Yer

Moda, Kadıköy

Kategori:

Onarma Atölyeleri

Tags:

ICAF, istanbul comics and art festival, kent hackleme, kent müdahalesi, kente müdahale, OK, onaranlar kulübü, sokak müdahalesi, sokak sanatı, sokak yerleştirmesi, street art, urban art, urban hacking