lorem ipsum sit dolor ans a quest for design lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. in nisl enim, placerat et ultrices id, egestas a auge. donec iaculis iaculis aliqam. donec bibendum rhoncus.

 

Hakkımızda

Yaşadığımız çevre, kent, sokaklar ne kadar bizim?

Her sabah ekmek almaya giderken geçtiğimiz, kaldırımlarında misket oynadığımız, okul servisini beklediğimiz sokaklar kentsel yüzün önemsenmediği, sözde iyileştirme çalışmalarıyla tahrip ediliyor, kimliklerini kaybediyor.

Ülkemizde, insanların yaşadıkları çevreyi ne kadar algıladıkları ve sonuçlarının bu çevrelerin tasarımı için kullanılması gibi araştırmalar ne yazık ki akademik çalışmalardan öteye gidemiyor, kentte yaşayanlar tarafından benimsenemiyor. Yani, sokaklar ve sokaklardaki kent mobilyaları, o sokakta yaşayanların görmek istediği gibi kurgulanmıyor. Dahası, mevcuttakiler ise bakım çalışmalarından mahrum kalıyor, zamanla işlevselliğini kaybediyor.

a
a

Biz de sokaklarda, o sokakların asıl sahiplerinin söz hakkı olduğu vurgusunu yapmak, çevremize üreterek katkı sağlayabileceğimizi ve tüm bunları yaparken teknolojinin çevre dostu özelliklerinden yararlanılabileceğini göstermek istedik. Kentini seven, kentine değer veren ve paylaşma, üretme heyecanıyla yola çıkan bizler, çevremize müdahalelerde bulunarak nasıl duyarlı, üretken ve teşvik edici olabileceğimiz üzerine uzun uzun konuştuk ve Onaranlar Kulübü çatısı altında bir araya geldik. Tanıştığımıza çok memnun olduk!

Onaranlar Kulübü’nün kapısı herkese açık. Herhangi bir karşılık beklemeden, ticari kaygı gütmeden birlikte hareket etmeye, üretmeye, onarmaya, paylaşmaya ve en nihayetinde çevremizi ve birbirimizi sevmeye çok ihtiyacımız var. Bu nedenle, Onaranlar Kulübü kurulduğu günden bu yana aşağıdaki üç temel değeri benimsemekte, bu değerlerle büyümektedir.

87 %

cups of coffee&tea

Lorem ipsum dolor sit amet libero adipiscing elit.

92 %

active working hours

Lorem ipsum dolor sit amet libero adipiscing elit.

42 %

international awards

Lorem ipsum dolor sit amet libero adipiscing elit.

96 %

professional service

Lorem ipsum dolor sit amet libero adipiscing elit.

Atma, onar

Tüketme, üret

Saklama, paylaş

Biz onarmaya, üretmeye ve paylaşmaya başlayalı çok oldu. Ancak yolumuz uzun, hedeflerimiz büyük. Sen de bu değerleri paylaşıyor ve etkinin gücünü göstermek istiyorsan aramıza katılabilir; doğduğun, yaşadığın, nefes aldığın çevreye, kente ve sokaklara geri verebilirsin.

a

As you look essay writer service at the info that is already available, you will be able to choose if you’ll have the ability to come across a topic you will have the ability to research.