icaf

ICAF 2017’ye Katıldık

Ülkenin kültür sanat konusunda durgunluğa geçtiği bu dönemde kulüp olarak bol bol fikir ürettik, araştırma yaptık. Elbet bir gün üretmenin, paylaşmanın, sanatın ve kültürün zamanı gelecek dedik ve depomuzu bi hayli doldurduk. İyi ki de yaptık. Çünkü o gün İstanbul Comics & Art Festival ile birlikte geldi! Şehrin belki de en heyecan verici, renkli, eğlenceli ve yaratıcı festivali İCAF bu sene ilk kez Kadıköy Moda’daki St. Joseph tesislerinde gerçekleşti. Festival ekibi aylar öncesinde bizimle iletişime geçip, etkinlikte bize yer vermek istediklerini belirtti. Biz de kucağımıza düşen bu teklifi hemen kabul ettik.

icaf

Fırsat bu fırsat; en çok aksiyon aldığımız Kadıköy Moda’da gerçekleşecek bu etkinlikte Onaranlar Kulübü’nü Kadıköy halkına artık tanıtma vaktiydi! Moda’da yaptığımız sokak işlerinin örneklerini standımıza taşıdık. Kulüp üyelerimizden canımız Gülfem Boke’nin kulübümüz için tasarladığı 3D print saksılarını da ilk kez burada sergiledik.

icaf

Festivalden 3 gün önce Moda Cem Sokak’a festival ruhuna uygun bir de uygulama yaptık. Tüm bunların dışında sevgili 3Dörtgen’in bize bağışladığı 3 boyutlu yazıcımızı da yanımızda götürdük. 3 gün süren festivalin her günü ziyaretçilerle doldu taştı. Standımıza gösterilen ilgi bizi inanılmaz mutlu etti. Kimisi işlerimizi duyup gelmiş, kimisi hiçbir fikri yokken tesadüfen bizle karşılaşmış. Bu kadar sevildiğimizi hiç düşünmemiştik. Neyse fazla söze gerek yok. Kulüp üyelerimizden Barış Candoğan’ın o 3 güne dair kısa videosunda her şey var!

Bu etkinlikte bize destek olan Made4Maker‘a, 3Dörtgen‘e ve ICAF ekibine çok teşekkür ederiz!

Share your thoughts