cocuklar icin

Çocuklar için İlk Atölyemizi Gerçekleştirdik!

Yine yeniden merhaba!
Onaranlar Kulübü ile ilk kez bu yazıda tanışacak olanlar için kısa bir hatırlatma yapalım. Biz çevre ile dialog kuran yaratıcı projeler geliştiren bir sosyal sorumluluk topluluğuyuz. İsteyen herkesin bilgi, deneyim ve imkan paylaşımı yaparak dahil olabileceği bu toplulukta ortak hedefimiz üretme, onarma ve paylaşma üzerine projeler geliştirmek. Bu kimi zaman sokak kimi zaman hayvan dostlarımız kimi zaman ise yaşadığımız çevreyle ilgili olabiliyor.
Hemen her buluşmamızda temel konularımızdan biri olan atölye düzenleme fikrini nihayetinde gerçekleştirme kararı aldık ve 22 Şubat günü çocuklara sosyal sorumluluk, üretim, paylaşma ve onarma kültürünü aşılayan ücretsiz bir atölye gerçekleştirdik. Bilgi, deneyim ve imkan paylaşımı ve birlikten kuvvet doğar esasına dayanarak gerçekleştirdiğimiz bu atölyede 3Dörtgen mekan, Stemistlab küratörlük desteği sağladı. Hepsine burada çok çok teşekkür ediyoruz!

cocuklar icin

10 minik dostumuzun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz atölyede Onaranlar Kulübü’nün temel aldığı ‘onarma’, ‘üretme’ ve ‘paylaşma’ üzerine konuşup gönülden destekçimiz Mustafa öğretmenin katkısıyla sokak hayvanları için mama kabı tasarladık. Tasarımların üretilmesi için 3 boyutlu baskı yapan onaran şirketlerden destek bekliyoruz! Bize ulaşmak için: ok@onaranlarkulubu.com

Etkinlikle ilgili fotoğrafları burada bulabilirsiniz!

cocuklar icin atolye

 

Share your thoughts